IBM запустила нову платформу штучного інтелекту

IBM запустила нову платформу ШІ (Фото:REUTERS/Brendan McDermid)

Техногігант IBM запустив нову платформу штучного інтелекту Watsonx.

Корпорація IBM запустила нову платформу штучного інтелекту та даних watsonx, яка допоможе компаніям інтегрувати штучний інтелект у свій бізнес, передає Reuters.

Як зазначає агентство, запуск нової платформи штучного інтелекту відбувся через десять років після того, як програмне забезпечення IBM під назвою Watson привернула увагу завдяки перемозі в ігровому шоу Jeopardy.

Тоді в IBM заявили, що Watson може «вивчати» та обробляти людську мову. Однак висока вартість Watson на той час зробила його використання складним завданням для компаній, пише Reuters.

За словами гендиректора IBM Арвінда Крішна, успіх чат-бота ChatGPT за одну ніч привертає увагу компаній до впровадження штучного інтелекту, а IBM шукає нові ринки збуту.

Нижча вартість впровадження моделей штучного інтелекту означає, що шанси на успіх високі, додав він.

Запуск Watsonx мотивований проблемами, з якими багато компаній все ще стикаються при розгортанні ШІ на робочому місці, пише TechCrunch.

Читайте також: Марія Абдулліна Як штучний інтелект вплине на ринок праці в Україні

При цьому 30% бізнес-лідерів з опитування IBM називають проблеми довіри і прозорості як бар’єри, що стримують їх від впровадження ІІ, 42% посилаються на проблеми з конфіденційністю, особливо щодо генеративного ШІ.

Як повідомлялося, стрімінговий сервіс Spotify видалив десятки тисяч пісень, написаних штучним інтелектом.

От admin