Мін'юст готує апеляцію на відмову суду конфіскувати частину активів гауляйтера Сальдо

Володимир Сальдо (Фото:Saldo Vladimir / Facebook)

Мін’юст України оскаржить рішення суду, який відмовився конфіскувати активи херсонського гауляйтера Володимира Сальдо, записані на його дочку.

Мін’юст України оскаржить рішення ВАКС про відмову у конфіскації майна херсонського гауляйтера Володимира Сальдо, яким він володіє через доньку Ірину.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Судом відмовлено у стягненні майна, яким, на думку Мін’юсту, Володимир Сальдо володіє опосередковано через дочку Сальдо Ірину Володимирівну, а саме 55,56% частки статутного капіталу ТОВ „БЕБКО-АВТО“ ( код ЄДРПОУ: 38390892) та 40% частки статутного капіталу ТОВ „КІНКА“ ( Код ЄДРПОУ: 32480173). Мін’юст готує апеляцію на рішення», — йдеться у позиції міністерства.

Як повідомлялося, Вищий антикорупційний суд конфіскував компанії та нерухомість гауляйтера Володимира Сальдо. Проте, суд вирішив не конфіскувати майно, записане на дочку колаборанта — Ірину.

У Британії знайшли компанію, оформлену на херсонського гауляйтера Володимира Сальдо.

До російського вторгнення в Україну Сальдо був депутатом Херсонської міської ради. У квітні 2022 року російська влада призначила його гауляйтером Херсонської області.

От admin