Виглядає чудово. З’явилося багато інформації про S.T.A.L.K.E.R. 2 — дата, перші відгуки, трейлер

Гру перенесли на перший квартал 2024 року (Фото:GSC Game World)

Як і було обіцяно, на стенді Xbox у межах виставки gamescom 2023 вперше дали випробувати S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. І хоча знімати ігровий процес заборонили, у Мережі з’явилося багато різноманітної інформації, включно з відомостями про перенесення.

За даними GamesRadar+, про гаряче очікуваний шутер від українських розробників висловився голова Xbox Філ Спенсер. Він заявив: «Одна з них близька мені за духом — це команда розробників S.T.A.L.K.E.R. 2, і все, з чим вони зіткнулися. У них уже є готова гра, і це просто фантастика. Мені вдалося пограти вчора. Гра має чудовий вигляд, і вони буквально завантажують збірку, поки я сиджу тут, намагаючись нанести останні штрихи на свою гру».

Тобто Спенсер підтвердив, що S.T.A.L.K.E.R. 2 перебуває на фінальному етапі розробки, а GSC Game World вносить різноманітні поліпшення в наявну версію. Але відгуки від блогерів і журналістів з gamescom 2023 були не такими однозначними. Дехто хвалив проєкт за атмосферу, а інші відзначали баги, сирість збірки і застарілий геймплей.

Тут важливо уточнити, що думки ґрунтувалися на невеликому фрагменті, який зробили для виставки. Їх не можна екстраполювати на весь проєкт, поки він не вийде.

На gamescom 2023 пресі вручили інформаційні бюлетені з основними відомостями про S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Наприкінці було сказано, що гра вийде в першому кварталі 2024 року, тобто в період із січня до березня. Пізніше GSC офіційно це підтвердила в новому трейлері. Тобто проєкт ще раз перенесли, й GSC Game World не встигне випустити його до грудня 2023-го, як було заявлено раніше.

https://www.youtube.com/embed/bcDHClWRHd8

Нагадаємо, S.T.A.L.K.E.R. 2 стане довгоочікуваним продовженням найбільш відомої ігрової серії від українських розробників. Проєкт розповість історію сталкера Скіфа та його пригод у Зоні відчуження навколо ЧАЕС. На користувачів чекають мутанти, угруповання, складні моральні вибори, аномалії та інші особливості франшизи.

От admin