Графіки вимкнення світла. Міненерго виступило з важливою заявою

Відключення світла в Києві, листопад 2022 (Фото:Олександр Медведєв / NV)

Обмеження електропостачання наразі не передбачаються у жодній з областей України.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики, яке відреагувало на поширення у соцмережах інформації про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії напередодні опалювального сезону

«Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів. Обмежень електропостачання наразі не передбачається у жодній з областей країни», — сказано у заяві міністерства.

У Міненерго підкреслили, що відключення можливі виключно у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання, а також технологічних порушень та у разі несприятливих погодних умов.

«Міненерго звертається до громадян з проханням бути пильними та користуватися тільки офіційною та достовірною інформацією. Також просимо ЗМІ оприлюднювати виключно перевірені дані та звертатися до Міненерго для надання вичерпної інформації із суспільно важливих питань», — підсумували у міністерстві.

Як повідомлялося, раніше у ДТЕК пояснили, чому на сайтах компанії розміщені графіки відключень світла.

Також повідомлялося, що міністр енергетики України Герман Галущенко не виключив нетривалі блекаути взимку внаслідок атак країни-терориста Росії на енергетичну інфраструктуру.

Графіки вимкнення світла. Міненерго виступило з важливою заявою

Новий журнал NV вже можна замовити за цим посиланням. У номері: три ексклюзивні інтерв’ю із інтелектуальними зірками Тимоті Снайдером, Енн Епплбаум і Френсісом Фукуямою та одне — із британським експрем’єром Борисом Джонсоном, це чотири погляди на війну, світ, Україну та її майбутнє. Серед матеріалів також — розповідь про найзухваліші операцій ГУР, Топ-50 вітчизняних брендів і Топ-30 світових виробників зброї. Авторські колонки Ярослава Грицака, Стівена Пайфера і Світлани Ройз

Графіки вимкнення світла. Міненерго виступило з важливою заявою

От admin