Грошей не дадуть і в Лондон не пустять. Фрідман програв суд про послаблення санкцій0

Михайло Фрідман, підсанкційний російський олігарх (Фото:Pavel Golovkin / Pool via Reuters)

Британський суд відхилив позов підсанкційного російського олігарха Михайла Фрідмана, у якому він оскаржував заборону на оплату витрат, пов’язаних з його лондонським маєтком.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що російський олігарх подав до суду на британський санкційний офіс OFSI після того, як той відмовився дозволити йому витрачати 30 тис фунтів на місяць, щоб запобігти занепаду маєтку Athlone House, який він купив за 65 мільйонів фунтів. Він також хотів витрачати 1 850 фунтів на місяць на системи зв’язку, ІТ, освітлення, опалення та безпеку.

Адвокати Фрідмана заявили, що його маєток є «унікальною власністю з унікальними потребами» наголошуючи на тому, що там зберігається колекція творів мистецтва олігарха.

Мільярдер також хотів витрачати гроші на персонал, не пов’язаний з охороною, зокрема водія.

OFSI заявило, що вже видало Фрідману ліцензію на погашення заборгованості та одноразові виплати на загальну суму близько 1,4 мільйона фунтів стерлінгів, а також майбутні виплати в розмірі 760 тис фунтів стерлінгів на рік.

Адвокати Фрідмана повідомили, що він хотів би мати можливість повернутися до Британії, але суддя заявив у своєму рішенні, що повернення Фрідмана «не буде можливим», оскільки він фактично підпадає під заборону на в’їзд.

Представник британського уряду в четвер привітав це рішення, яке, за його словами, свідчить про те, що «наш режим ліцензування фінансових санкцій працює».

Раніше повідомлялося, що влада Великої Британії не дозволила Фрідману оплачувати послуги особистого водія. Чиновники пропонують російському олігарху користуватися громадським транспортом.

Фрідман потрапив під санкції після вторгнення РФ у березні 2022 року. Також у серпні 2023 року Фрідман потрапив під санкції США. У вересні минулого року Фрідман потрапив під санкції РНБО.

Нещодавно Фрідман переїхав з Британії до Ізраїлю, але пізніше полетів до Москви.

Грошей Грошей

Новий випуск журналу NV вже у продажу

Директор ЦРУ Вільям Бернс написав книжку,
яка, на мою думку, має бути обов’язковою для прочитання тими, хто прагне зрозуміти всі важливі події у світі з кінця ХХ століття, зокрема за кулісами дипломатії, міжнародної політики

Кирило Буданов, начальник ГУР, — про книгу
Невидима сила. Як працює американська дипломатія

Повний текст про улюблені книжки
Буданова читайте в номері,
що можна придбати тут

Грошей

Новий випуск журналу NV вже у продажу

Путін був змушений вбити одного зі своїх найдовіреніших лейтенантів, Пригожина, на очах у всього світу, щоб показати, що він все ще головний. Це схоже на кінець гангстерського фільму Обличчя зі шрамом, коли Тоні Монтана вбиває свого найкращого друга
Борис Джонсон, британський експрем’єр

Повне інтерв’ю з Джонсоном
читайте в номері,
що можна придбати тут

Грошей

Новий випуск журналу NV вже у продажу

Європейський Союз з’явився тільки тому, що Захід програв всі війни за свої імперії
Тімоті Снайдер, знаменитий американський історик

Повне інтерв’ю з Снайдером
читайте в номері,
що можна придбати тут

Грошей

Новий випуск журналу NV вже у продажу

Володимир Зеленський є президентом країни в стані війни понад 600 днів, він неабияк втомився, і я не впевнений, що він настільки жадає влади, що захоче лишитися при владі назавжди
Френсіс Фукуяма, зірковий американський політолог і філософ

Повне інтерв’ю з Фукуямою
читайте в номері,
що можна придбати тут

От admin