Назрілі зміни. Видання про IT і технології AIN.UA змінило власника

Ілля Бошняков (Фото:AIN.UA)

В українського видання про IT і технології AIN.UA змінився власник. Новим СЕО і власником видання став засновник OSINT-агентства Molfar Артем Старосек.

Українське видання про IT, стартапи і технології AIN.UA змінило власника — з 1 жовтня власником і керівником видання стане Артем Старосек, засновник OSINT-агентства Molfar.

Про це йдеться в повідомленні AIN.UA.

За словами Іллі Большакова, який керував виданням останні вісім років, ідея пошуку стратегічного партнера з’явилася ще наприкінці 2021 року.

Також в угоду входять проєкти, запущені Бошняковим за останні 3 роки — AIN.Capital, AIN.Business і маркетплейс для пошуку роботи в IT — Recruitika.

За підсумками угоди AIN.UA збереже автономність, але додатково отримає фокус на розслідування, аналітику і фактчекінг. Команди видань залишаються працювати в повному складі.

Раніше Старосюк працював аналітиком у рекрутинговому агентстві Іллі Бошнякова. Відповідав за due diligence в інвестиційному фонді Noosphere Ventures, а в 2019 заснував власне OSINT-агентство Molfar.

В агентстві вже працюють 60 професіоналів, які займаються розвідкою з відкритих джерел, фінансовою і воєнною розвідкою, аналітикою і фактчекінгом.

Спочатку діяльність агентства базувалася на дослідженнях ринку, компаній і персоналій, але була розширена в умовах повномасштабної війни.

Раніше стало відомо, що Європейська правда інтегрується в медіагрупу Українська правда глави Dragon Capital (володіє журналом NV, сайтом NV і Радіо NV) Томаша Фіали.

У травні 2021 року видання Українська правда і всі його активи перейшли до Dragon Capital Томаша Фіали (володіє журналом NV, сайтом NV і Радіо NV).

Фіала не розповідав, у скільки обійшлася купівля Української правди, але, зазначив, що йшлося про мільйони доларів.

От admin