Підкорює космос. Індія відправить астронавта на Місяць до 2040 року

Індії першій вдалось посадити космічний корабель на південний полюс Місяця (Фото:REUTERS / Agustin Marcarian)

До 2040 року Індія планує відправити свого астронавта на природний супутник Землі.

Про це заявив прем’єр-міністр Нарендра Моді у вівторок, а також закликав вчених працювати над місіями з Венерою і Марсом, пише BBC.

Хтось може сприйняти такі заяви просто словами, адже Індія не асоціюється з космічною індустрією, але в серпні 2023 року цій країні першій вдалось посадити космічний корабель на південний полюс Місяця, а у вересні вона запустила ракету для дослідження Сонця.

Наразі Індійська організація космічних досліджень (Isro) займається проєктом Gaganyaan, який передбачає відправку екіпажу людей на орбіту 400 і безпечно повернути їх на землю в індійських водах.

У суботу заплановане випробування в місії.

Підкорює космос. Індія відправить астронавта на Місяць до 2040 року

Новий журнал NV вже можна замовити за цим посиланням. У номері: три ексклюзивні інтерв’ю із інтелектуальними зірками Тимоті Снайдером, Енн Епплбаум і Френсісом Фукуямою та одне — із британським експрем’єром Борисом Джонсоном, це чотири погляди на війну, світ, Україну та її майбутнє. Серед матеріалів також — розповідь про найзухваліші операцій ГУР, Топ-50 вітчизняних брендів і Топ-30 світових виробників зброї. Авторські колонки Ярослава Грицака, Стівена Пайфера і Світлани Ройз

Підкорює космос. Індія відправить астронавта на Місяць до 2040 року

От admin