У Helsi заявили, що поліпшили контроль над обліковими записами для пацієнтів. Після скандалу з фейковими записами

У Helsi поліпшили контроль над акаунтами користувачів (Фото:Пресслужба Helsi)

У медичному сервісі Helsi заявили, що поліпшили контроль над обліковими записами для пацієнтів.

У медичному сервісі Helsi заявили про поліпшення контролю для пацієнтів за їхніми медичними записами в застосунку.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Додатковий функціонал прискорить контроль пацієнтами власних прийомів. Запланувавши прийом, отримавши направлення до вузькопрофільного фахівця або чергову бустерну дозу, пацієнт отримає повідомлення з чітким повідомленням про запис, щойно внесений лікарем», — зазначив СЕО Helsi Євген Донець.

Тепер користувачі сервісу одразу отримують сповіщення про заплановані та завершені прийоми у лікаря. Ця функція допоможе своєчасно отримувати інформацію про прийоми та ще ретельніше контролювати, що відбувається з медичною карткою пацієнтів та їхніх дітей.

Наразі на ринку України працює 35 медичних інформаційних систем, які дають змогу лікарям вносити записи про пацієнтів в електронну систему охорони здоров’я.

«Тепер Helsi запускає push-повідомлення — пацієнту не потрібно стежити за історією своїх прийомів, він отримує інформування про створені записи», — зазначають у компанії.

За даними Helsi, більшість записів про фейкові прийоми лікарі внесли внаслідок вакцинації, виписаного направлення або рецепта.

Оновлення сервісу передбачають чотири автоматичних push-повідомлення в застосунку: про запланований прийом медпрацівником для пацієнта або його дитини та про завершений прийом медпрацівником для пацієнта або його дитини.

Читайте також: Медичний сервіс Helsi створив спостережну раду на чолі з президентом Київстару

Також у застосунку з’явилася можливість поскаржитися на прийом.

Щоб відстежити прийоми своєї дитини, потрібно зареєструвати її в застосунку як пов’язану особу.

Тижнем раніше користувачі медичного сервісу Helsi почали масово скаржитися на появу в їхніх акаунтах записів до лікарів, яких не було.

От admin